![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2021/02/dhmarxeio-plateia-eyosmoy-2.jpg)
Ο Δήμος μας είναι 1ος Δήμος πανελλαδικά ως προς την αύξηση του μόνιμου πληθυσμού του (2001-2011) & ο 1ος Δήμος πανελλαδικά με τη μικρότερη μέση ηλικία μόνιμων κατοίκων!
Συνεχίζουμε να αναπτυσσόμαστε & στην φετινή απογραφή ώστε να εξασφαλίσουμε ακόμη μεγαλύτερους πόρους χρηματοδότησης για την βελτίωση της ποιότητας ζωής όλων μας!
![✍️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te2/1/16/270d.png)
Έλα μαζί μας,
να μετρηθούμε σωστά!
Από τη σελίδα του δήμου Κορδελιού Ευόσμου στο facebook