![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2020/11/alexandridhs-leyterhs-2.jpg)
Ο δημοτικός σύμβουλος Κορδελιού Ευόσμου Λευτέρης Αλεξανδρίδης, στη συνέντευξη που παραχώρησε στο ραδιοφωνικό σταθμό «Flash99,4», αναφέρθηκε και στη δίκη για τη δυσοσμία την Παρασκευή 22 Οκτωβρίου 2021, η οποία τελικά πήρε αναβολή. Ο κύριος Αλεξανδρίδης ανέφερε ότι είναι παράξενο που η δημοτική αρχή δεν ενημέρωσε κανέναν για τη δίκη. «Εν κρυπτώ» είπε χαρακτηριστικά ο Λευτέρης Αλεξανδρίδης.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Τα. Σ
Ανικανότητα της διοίκησης Μανδαλιανού στους χειρισμούς για το ΚΕΠ Ολυμπιάδος
«Πολύ φοβάμαι ότι αυτή η διοίκηση δεν θα αφήσει τίποτα»