![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2014/10/dhmotiko-symboylio-aithousa-1e.jpg)
Ο πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου, Γιώργος Ρούμελης, έκλεισε λόγω χρόνου το μικρόφωνο στον δημοτικό σύμβουλο Λευτέρη Αλεξανδρίδη κατά την τοποθέτησή του στη διαδικασία των ερωτήσεων/τοποθετήσεων. Ο πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου προέβη σ’ αυτήν την ενέργεια ενώ για αρκετή ώρα είχε ανοίξει διάλογος μεταξύ του κυρίου Αλεξανδρίδη και του δημάρχου, ενώ ο δήμαρχος διέκοπτε συνεχώς τον κύριο Αλεξανδρίδη. Αυτό που βρήκε να πει ο πρόεδρος για να αφαιρέσει το λόγο από τον Λευτέρη Αλεξανδρίδη ήταν ότι ο χρόνος του είχε τελειώσει πριν αρχίσει ο διάλογος με τον δήμαρχο και οι διακοπές από τον δήμαρχο. Απίστευτη συμπεριφορά από τον πρόεδρο του Δημοτικού Συμβουλίου.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Κιμ. Ο.