![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2019/10/dhmotiko-symvoylio-aithoysa-37.jpg)
Με τον παρακάτω τρόπο σχολίασε στο facebook ο Μίλτος Στόικος, υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος στις προηγούμενες εκλογές, το δημοσίευμα της «Αγκίδας» με τίτλο «Αστειότητες από τη διοίκηση στην Οικονομική Επιτροπή Κορδελιού Ευόσμου»:
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
«Τι λέμε τώρα ❓❓❓ Για ποια διοίκηση μιλάμε ❓❓ Ήρθε το θέμα στο Δημοτικό Συμβούλιο και η θέση της Διοίκησης ήταν δεν έχουμε άποψη πείτε μας την δική σας!!! Βαρέλι δίχως πάτο!!!!! Κατάντια!!!! Κατρακύλα!!!!! Η πολιτική είναι το θάρρος της άποψης, η ευθύνη και η συνέπεια της γνώμης!!! Δεν μπορεί να είσαι αρχή χωρίς να έχεις άποψη υπέρ ή κατά!!!! ΕΛΕΟΣ ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΧΑΛΙ ΣΑΣ❗❗❗❗❗»
Τα. Σ