![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2020/10/pasxalidoy-maria-2b.jpg)
Το παρακάτω πολύ καυστικό σχόλιο έκανε στο facebook η Μαρία Πασχαλίδου, δημοτική σύμβουλος της παράταξης Καμαρινού και πρώην πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Ελευθερίου Κορδελιού, όσον αφορά την άποψη που εξέφρασε ο δήμαρχος Κορδελιού Ευόσμου για τα rapid tests που θα γίνουν αύριο στην κεντρική πλατεία του Ευόσμου:
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
«Συγνώμη αν κατάλαβα καλά…. τελικά θα γίνουν rapid test; Ο Δήμαρχος στην προηγούμενη συνεδρίαση μας είπε πως δεν είναι αξιόπιστα. Υπάρχουν καλά rapid test και κακά; Μας τα επιβάλλει η Πολιτική Προστασία; Πότε θα χαράξετε την δική σας πολιτική τοποθέτηση για το θέμα; Λέτε και ξελέτε…. Πάλι μπερδευτήκαμε!»
Τα. Σ.