![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2020/07/sarhgiannidhs-vasilhs-3.jpg)
Ο γνωστός δημοσιογράφος της Θεσσαλονίκης Βασίλης Σαρρηγιαννίδης σχολίασε την ανάρτηση του πρώην αντιδημάρχου Κορδελιού Ευόσμου, Αλέξανδρου Μανδαλιανού, για τις δημοσιογραφικές του παρατηρήσεις, ως εξής:
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
«Ο κ. Αλέξανδρος Μανδαλιανός ανέκαθεν ήταν δίκαιος και ειλικρινής άνθρωπος. Αντιλαμβάνεται ότι η δουλειά του δημοσιογράφου είναι να αναζητά την αλήθεια, ενίοτε και με παραδείγματα που μπορεί να στεναχωρούν. Έχει ο καιρός γυρίσματα φίλε Μανδαλιανέ, όπως το λες!!»