![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2019/11/ghpedo-eyosmos-ethnikhs-antistasews-25hs-martioy-2.jpg)
Ο Δήμος Κορδελιού Ευόσμου ανακοινώνει ότι στο πλαίσιο των μέτρων πρόληψης για την αποτροπή της διασποράς του κορωνοϊού, η λειτουργία των δημοτικών αθλητικών εγκαταστάσεων διαμορφώνεται ως εξής:
– Το Σάββατο 24 /10 και την Κυριακή 25/10, οι αθλητικές εγκαταστάσεις θα παραμείνουν ανοιχτές ΜΟΝΟ για προπονήσεις, ενώ τα φιλικά παιχνίδια ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ.
– Από τη Δευτέρα 26/10 έως και την Τετάρτη 28/10 αναστέλλεται προσωρινά η λειτουργία των δημοτικών αθλητικών εγκαταστάσεων (κλειστά και ανοιχτά γήπεδα).
Την Πέμπτη 29/10 μετά την επανεκτίμηση της κατάστασης θα ακολουθήσει νεότερη ενημέρωση.
– Από τη Δευτέρα 26/10 έως και την Τετάρτη 28/10 αναστέλλεται προσωρινά η λειτουργία των δημοτικών αθλητικών εγκαταστάσεων (κλειστά και ανοιχτά γήπεδα).
Την Πέμπτη 29/10 μετά την επανεκτίμηση της κατάστασης θα ακολουθήσει νεότερη ενημέρωση.