![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2019/07/kamarinos-giannhs-11.jpg)
Πριν από λίγο αποχώρησε από τη συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου ο αρχηγός της μείζονος αντιπολίτευσης, Γιάννης Καμαρινός, καταγγέλλοντας το μπάχαλο που επικρατεί.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Ο πρόεδρος του δημοτικού συμβουλίου, Γιώργος Ρούμελης, απάντησε στον κύριο Καμαρινό ότι είναι απλός συντονιστής και δεν έχει όλη την ευθύνη γι’ αυτό που γίνεται στη συνεδρίαση.
Τα. Σ.
Ο κύριος Ρούμελης δεν είναι συντονιστής του δημοτικού συμβουλίου