![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2015/06/dhmos-kordeliou-evosmou.jpg)
Στη συνέντευξη που παραχώρησε η ειδική συνεργάτης του δήμου Κορδελιού Ευόσμου, κυρία Όλγα Βούγια, στην «Αγκίδα», αναφέρθηκε στη δημιουργία ηλεκτρονικής πλατφόρμας από τον δήμο, η οποία είναι στις αρμοδιότητές της και στην οποία θα μπορούν να εισέρχονται οι δημότες με τους κωδικούς του taxisnet προκειμένου να ενημερωθούν για τυχόν παρελθούσες οφειλές τους προς τον δήμο.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Ολόκληρη η συνέντευξη της κυρίας Βούγια για τις αρμοδιότητες με τις οποίες έχει επιφορτιστεί και για τις πρωτοβουλίες που ήδη έλαβε, θα δημοσιευτεί τις επόμενες ημέρες στην «Αγκίδα».