![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2020/07/sarhgiannidhs-vasilhs-3.jpg)
Με τον παρακάτω τρόπο σχολίασε στο facebook ο γνωστός δημοσιογράφος της Θεσσαλονίκης, Βασίλης Σαρηγιαννίδης, το άρθρο της «Αγκίδας» για τη Φιλαρμονική του δήμου Κορδελιού Ευόσμου:
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
«Πολύ ωραίο το άρθρο σας, εύστοχες οι παρατηρήσεις σας. Αναρωτιέται κανείς, όταν η ηγεσία της “Νέας Πνοής” μιλούσε για συνεργασίες τι ακριβώς εννοούσε!! Έψαχνε μήπως συνενόχους όταν θα βάζει βάρη στους δημότες; Κρίμα για τους Σοσιαλιστές που την στηρίζουν. Όψιμοι καιροσκόποι!!»
Τα. Σ.