![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2020/07/voygia-olga-1b.jpg)
Συνέντευξη παραχώρησε στην «Αγκίδα» η ειδική συνεργάτης του δήμου κυρία Όλγα Βούγια και μίλησε για τις αρμοδιότητες και τις μέχρι τώρα ενέργειές της. Η κυρία Βούγια ερωτήθηκε στο τέλος της συνέντευξής της αν αισθάνεται αργόμισθη και απάντησε ότι «μακάρι αυτοί που είναι αργόμισθοι να το αντιλαμβάνονται», συμπληρώνοντας ότι «αυτό απευθύνεται σε κάθε ενδιαφερόμενο».
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Τις επόμενες ημέρες θα δημοσιευτεί ολόκληρη η συνέντευξη της κυρίας Βούγια.