![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2020/07/andrea-papandreoy-kordelio-maketa-2.jpg)
Ο δήμος Κορδελιού Ευόσμου μας ενημερώνει ότι ξεκινούν οι παρεμβάσεις για την κυκλοφοριακή αναβάθμιση της οδού Α. Παπανδρέου στο Κορδελιό. Ας ελπίσουμε η Ανδρέα Παπανδρέου μετά την αναβάθμισή της να γίνει όπως φαίνεται στις μακέτες που παρουσίασε ο δήμος. Πάνω απ’ όλα ας ελπίσουμε αυτές οι παρεμβάσεις να δώσουν λύση στα χρόνια προβλήματα που παρουσιάζει η κεντρικότερη οδική αρτηρία του Ελευθερίου Κορδελιού.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Χ.Κ.