![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2020/03/stergiadhs-stergios-2.jpg)
«Από μακέτες έχουμε χορτάσει», σχολίασε στο facebook ο πρώην δημοτικός σύμβουλος, Στέργιος Στεργιάδης, αναφερόμενος στις παρεμβάσεις για την κυκλοφοριακή αναβάθμιση της οδού Ανδρέα Παπανδρέου στο Κορδελιό. Ο κύριος Στεργιάδης τονίζει στο σχόλιό του ότι είναι δύσκολη η υλοποίηση του συγκεκριμένου έργου, το οποίο όμως είναι αναγκαίο για το δήμο μας. Τέτοια έργα πρέπει να γίνουν και σε άλλους δρόμους κατά την άποψη του Στέργιου Στεργιάδη. Ο κύριος Στεργιάδης ολοκληρώνει το σχόλιό του με την ευχή να καταφέρει η διοίκηση την κυκλοφοριακή αναβάθμιση της Ανδρέα Παπανδρέου.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Τα. Σ.