![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2016/02/kordelio-eyosmos-dhmarxeio.jpg)
Την Τεχνική Υπηρεσία του δήμου Κορδελιού Ευόσμου επισκέφτηκε ο πρώην αντιδήμαρχος, που ως δημοτικός σύμβουλος δεν πάτησε ούτε μία φορά στις συνεδριάσεις του δημοτικού συμβουλίου προσβάλλοντας το δημοτικό συμβούλιο και τον λαό που τον ψήφισε. Ο πρώην αντιδήμαρχος εμφανίστηκε στην Τεχνική Υπηρεσία ως εν δυνάμει Ειδικός Σύμβουλος και ρωτάμε αν αυτός ο συγκεκριμένος άνθρωπος, που απουσίαζε επί πέντε χρόνια από τις συνεδριάσεις του δημοτικού συμβουλίου χωρίς να παραιτείται, είναι τα νέα πρόσωπα, τα νέα ήθη και η νέα πνοή που έφτασε στο δήμο Κορδελιού Ευόσμου! Αναρωτιόμαστε αν η νέα πνοή που έφτασε στο δήμο Κορδελιού Ευόσμου είναι ίδια με την ελπίδα του Αλέξη, η οποία πριν φτάσει ψόφησε και έγινε λεπίδα!
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Χ.Κ.
Θαυματουργό το δημαρχείο Κορδελιού Ευόσμου!