![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2019/04/lampada-pasxa-aivazidhs.jpg)
Τελικά υπάρχει Αη Βασίλης και το Πάσχα, αρκεί τα παιδιά να κατοικούν στον σωστό δήμο και να βρίσκονται στο κατάλληλο σημείο, την κατάλληλη στιγμή. Ο Βασίλης Αϊβαζίδης, αντιδήμαρχος και υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος στο δήμο Κορδελιού Ευόσμου, μοίρασε λαμπάδες με δωράκια στα παιδιά στο πάρκο κυκλοφοριακής αγωγής. Τελικά ο Αη Βασίλης δεν έρχεται μόνο την Πρωτοχρονιά, αλλά έρχεται και το Πάσχα. Ο Βασίλης Αϊβαζίδης Πασχαλινός Αη Βασίλης.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Θεόφραστος Ασκλήπης
Αντιδήμαρχος ζωικού βασιλείου στο δήμο Κορδελιού Ευόσμου!