![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Στον ορισμό νέου Αντιδημάρχου Παιδείας προχώρησε σήμερα ο Δήμαρχος Κορδελιού Ευόσμου κ. Πέτρος Σούλας.
Νέος Αντιδήμαρχος ορίστηκε ο κ. Παύλος Σιταρίδης στη θέση του κ. Ιωάννη Καμαρινού. Ο Παύλος Σιταρίδης είναι εκπαιδευτικός και έχει διετελέσει επί σειρά ετών Αντιδήμαρχος Παιδείας στον πρώην Δήμο Ελευθερίου Κορδελιού, επί των ημερών του οποίου είχε αντιμετωπιστεί επιτυχώς το πρόβλημα της σχολικής στέγης.