![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Από τη Διεύθυνση Μελετών και Έργων του Δήμου Κορδελιού Ευόσμου ανακοινώνεται πως από τη Μ. Δευτέρα 25 Απριλίου έως και τη Μ. Τρίτη 26 Απριλίου θα πραγματοποιηθεί ολικός αποκλεισμός των οδών Σμύρνης (από την οδό Μαν. Ανδρόνικου έως την οδό 28ης Οκτωβρίου), Μαν. Ανδρόνικου (από Ρωξάνης έως Πολύμνιας) και Τερψιχόρης (από Ρωξάνης έως την οδό Πολύμνιας) στη Δημοτική Ενότητα Ελευθερίου Κορδελιού, λόγω εργασιών ασφαλτόστρωσης οδών, στο πλαίσιο του έργου “Συντήρηση οδικού δικτύου Δήμου Κορδελιού – Ευόσμου”.