ΑρχικήΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣΚοπή της Βασιλόπιτας του Συλλόγου Ποντίων Ευόσμου “Παναγία Κρεμαστή”ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΣΥΛΛΟΓΟΙΚοπή της Βασιλόπιτας του Συλλόγου Ποντίων Ευόσμου “Παναγία Κρεμαστή”15 Ιανουαρίου 2016μερίδιοFacebookTwitterPinterestΤυπώνωViber Ο Σύλλογος Ποντίων Ευόσμου “Παναγία Κρεμαστή” προσκαλεί στην κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Βασιλόπιτας που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2016 ώρα 18:30 στην έδρα του συλλόγου ( Παναγίας Κρεμαστής 18β Εύοσμος).μερίδιοFacebookTwitterPinterestΤυπώνωViber Προηγούμενο άρθροΗ Ένωση Γονέων του δήμου ζητάει ανάκληση απόφασης δημοτικού συμβουλίουΕπόμενο άρθροΚινητοποίηση ενάντια στη διάλυση της Κοινωνικής ΑσφάλισηςΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΗ διοίκηση Αλεξανδρίδη τι θα κάνει για τις πολύωρες διακοπές ρεύματος; ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΣυνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου για τις σχολικές καθαρίστριες ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΕξώδικο στην ΔΕΔΔΗΕ έστειλε ο Εμπορικός Σύλλογος Ευόσμου Κορδελιού ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΑΗ διοίκηση Αλεξανδρίδη τι θα κάνει για τις πολύωρες διακοπές ρεύματος; Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου για τις σχολικές καθαρίστριες Εξώδικο στην ΔΕΔΔΗΕ έστειλε ο Εμπορικός Σύλλογος Ευόσμου Κορδελιού Συνεδριάζει ξανά τη Δευτέρα 29 Ιουλίου το Δημοτικό Συμβούλιο Κορδελιού Ευόσμου Φόρτωση περισσοτέρων